Щиро вітаємо ПРОЦЕНКА Івана Юхимовича з нагородженням медаллю Національної академії педагогічних наук України «Ушинський К.Д.» за значні досягнення в галузі педагогічної науки та особистий внесок у розвиток української освіти.
![](https://ezpf.elit.sumdu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/Медаль-Ушинський.jpg)
![](https://ezpf.elit.sumdu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/Медаль-Ушинский-посвідчення.jpg)
Щиро вітаємо ПРОЦЕНКА Івана Юхимовича з нагородженням медаллю Національної академії педагогічних наук України «Ушинський К.Д.» за значні досягнення в галузі педагогічної науки та особистий внесок у розвиток української освіти.
Останні коментарі