Обрати сторінку

Бази практик

Магістри спеціальності 171 «Електроніка» мають можливість проходити переддипломну і науково-дослідну практику за професійним спрямуванням на базі випускової кафедри електроніки, загальної та прикладної фізики, а також на підприємствах і організаціях, в наукових установах м. Суми, Сумської областів та інших областей України в рамках укладених договорів про співпрацю.
Промислові підприємства (Shkoda Transportation, ПАТ «Сумиобленерго), концерн НІКМАС; ТОВ “НВП “УКРІНТЕХ”; ТОВ “ГлобалЛоджик Україна”;
IT- компанії (NetCracker, PortaOne, ПАТ «Укртелеком», MindK, CPCS); ТОВ “Кьютестлаб”;
Комп’ютерні фірми (CompService, Спектр-АС, ПрофТел).
З детально інформацією щодо баз практик можна ознайомитися за посиланнями: посилання 1; посилання 2; посилання 3; посилання 4; посилання 5.

Згідно з укладеними договорами про співпрацю між Сумським державним університетом та закладами загальної середньої освіти, студенти спеціальності 014 «Середня освіта (Фізика)» мають можливість проходити педагогічну та переддипломну практики у закладах міста Суми та області. Із переліком баз практики можна ознайомитися за посиланням – https://tm.document.sumdu.edu.ua/#id3.

За бажанням здобувачі можуть бути розподілені для проходження практики в інші заклади загальної середньої освіти після укладання з цими закладами відповідних угод про співпрацю.

Здобувачі спеціальності 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» мають можливість проходити педагогічну практику за професійним спрямуванням на базі випускової кафедри електроніки, загальної та прикладної фізики, а також у закладах вищої освіти, наукових установ і організацій м. Суми та інших областей України, в рамка укладених договорів про співпрацю. Із переліком баз практики можна ознайомитися за посиланнями https://tm.document.sumdu.edu.ua/#id4; https://tm.document.sumdu.edu.ua/#id5.