Обрати сторінку

Спеціальність Середня освіта. Фізика

014.08 Середня освіта. Фізика

Галузь знань:   

СЕРЕДНЯ ОСВІТА

Освітня програма: Фізика 

Ось зараз не дайте скепсису та стереотипам взяти гору. Спеціальність, яка дає потужну природознавчу підготовку, вчить працювати з людьми, і на додачу, має невисокий прохідний бал на бюджет зі стипендією варта уваги завжди. Множина ж ІТ-курсів, що безкоштовно проводяться індустрією чи надаються СумДУ безкоштовно від відомих освітніх платформ типу CourseEra, допоможуть більш впевнено дивитись на майбутнє працевлаштування.

Чому ми приділяємо увагу навчаючи наших студентів?

Основи фізики. Гарний фізик – справжній творець, бо розуміє суть речей. Фізику легко бути інженером, дизайнером, аналітиком, менеджером, стратегом.

Основи програмування. Майже немає галузей, які б не вимагали навичок програміста. Знання мов та алгоритмів стануть у нагоді як би не склалась доля.

Основи соціальної психології та психології пізнання. Інженер душ не дасть себе ошукати, натомість легко переконає інших та поведе за собою.

Основи наукових досліджень. R&D – це фішка найбільш знаних та стабільних компаній. Дослідницькі підходи – це найшвидше досягнення результату.

Основи професійних комунікацій. Робота з інформацією, планування тайм-менеджмент, розбудова ефективної команди, застосування сучасних ІТ інструментів для організації – все це ознаки лідера та успішного профі.

Світ мінливий і мало хто з вас буде працювати за здобутою спеціальністю все життя. Саме правильна освіта здобута в університеті, вміння бачити головне є запорукою вашого впевненого майбутнього. І дана спеціальність все це вам дасть. Не можете повірити нам – почитайте айтішника, що був фізиком https://dou.ua/lenta/interviews/maksym-borodin/

Тому перед випускниками відкриваються такі можливості

Наукова кар’єра. Найбільші міжнародні перспективи мають наші фізики. Подвійна магістратура + аспірантура в Європі – це легко із нами.

Педагогічна кар’єра. Статус вчителя зараз не високий, однак суспільне значення і суспільний запит – реально великий. Зарплати вчителів стабільно ростуть.

Кар‘єра менеджера державного управління. Сер Ісаак Ньютон був натурфілософом (фізики тоді ще не було), а титул лорда отримав за реформи в Англії.

Кар‘єра аналітика та консультанта. Експертне середовище потребує обґрунтованих підходів та розуміння причинно-наслідкових зв’язків. Фізика наділяє цим по українськи щедро.

Кар‘єра інженера та програмісти. Знаєшся на тому як розкласти по поличкам складну фізичну задачу? Маєш базові навички програмування? ІТ бізнес залюбки прийме тебе будь коли!