Обрати сторінку

Спеціальність Електроніка

171 Електроніка

Галузь знань:    ЕЛЕКТРОНІКА ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ

Освітня програма:  Електронні інформаційні системи

171 Електроніка сьогодні – це гаджети, без яких ми не уявляємо своє життя. Зараз у світі людство витрачає більше 1 трлн. $  на електронні пристрої та інформаційні системи, і це далеко не межа! 171 Електроніка сьогодні – це автоматизоване промислове та сільськогосподарське виробництво, військова сфера, та сфера державного управління. Змінюються характеристики та принципи роботи пристроїв, та не змінюється одне – зростання ролі електроніки у нашому житті. 

Спектр сучасної електроніки вражає широтою:

Засоби зберігання та обробки інформації – комп’ютеризовані обчислювальні системи

Засоби e-gov та e-commerce – електронні замки, ключі, підписи;

Автоматизація та робототехніка – машинний зір та дистанційне керування великими і малими пристроями;

Персоналізована медицина – мікросенсори, та плівкові сенсори в tatoo, що слідкують за станом людини та передають дані медикам.

Internet of Things (IoT) – контроль та програмування власних побутових пристроїв через мобільний телефон

To name, як то кажуть, but a few. Галузь стрімко розвивається і стає все більш затребуваною. 

В рамках спеціальності 171 Електроніка, освітня програма «Електронні інформаційні системи» ви отримаєте достойну базову підготовку, порините у світ сучасних технологій, отримаєте змогу здобути досвід в закордонних закладах освіти ? та підприємствах у вигляді академічної мобільності. 

Перспективи працевлаштування у знавця електроніки та візіонера її трендів справді достойні:

Розробка інформаційних електронних систем різної складності. Будь який сучасний бізнес не здатен оптимізувати та налагодити процеси без цього. І складність та затребуваність автоматизації лише зростатимуть.

R&D, або дослідницька робота Чим би були Tesla або Space X без наукових досліджень? Нічим! Штучний інтелект позбавить роботи усіх. Та науковців – останніми.

ІТ галузь в широкому та вузькому сенсі. Інженери з розробки та верифікації програмного забезпечення, системні архітектори та фахівці з телекомунікацій. Все це дуже близько та знайомо фахівцю з електроніки.

Менеджмент та аналітика. Вища освіта, Soft Skills, глибоке розуміння природних та суспільних процесів, стратегічне мислення. Ось що ми даємо майбутнім управлінцям. 

Власний бізнес та фріланс. Набуті навички та знання запросто дозволяють побудувати щось своє для себе і інших, або бути заваленим замовленнями з бірж і залишатись незалежним. 

Інформацію про компанії, що є нашими роботодавцями зараз, див. у вкладці “Працевлаштування”