Обрати сторінку

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

.

Перевагами випускників освітньої програми «Електронні інформаційні системи» спеціальності «Електроніка» є універсальність їх професійної підготовки, що забезпечує працевлаштування в науково-дослідних установах та на промислових підприємствах, робота в яких пов’язана із застосуванням інформаційних систем, сучасними напрямами мікроприладобудування, сенсорної техніки, наноелектроніки і спінтроніки; навчальних закладах освіти (школи, професійні ліцеї, технікуми, вищі навчальні заклади освіти);  IT- компаніях (NetCracker, PortaOne, ПАТ «Укртелеком», MindK тощо),  комп’ютерних фірмах (CompService, Спектр-АС, ПрофТел), які займаються виробництвом, програмуванням, обслуговуванням і ремонтом комп’ютерної та сенсорної техніки; підприємствах приладобудування та енергетики (Shkoda Transportation, концерн «Nicmas», ПАТ «Сумиобленерго» та ін.), що займаються виробництвом та експлуатацією електронного обладнання, сенсорних і робототехнічних комплексів.

Після закінчення навчання магістри можуть отримати ступінь Доктора філософії та Доктора наук за спеціальністю «Прикладна фізика та наноматеріали» в аспірантурі та докторантурі при кафедрі електроніки, загальної та прикладної фізики  або в аспірантурах іноземних закладів:  Інституті ядерної фізики Польської Академії наук (м. Краків), Інституті фізики (м. Братислава, Словаччина), Технічний університет (м.Люблін, Польща),  Карловому університеті (м. Прага, Чехія), Інституті фізики Університету ім. Й. Гуттенберга (м.Майнц, Німеччина) та Університеті Лорієн (м.Нансі, Франція).

.

Працевлаштування випускників бакалавратури освітньої програми «Електронні інформаційні системи»

.

Працевлаштування випускників магістратури освітньої програми «Електронні інформаційні системи»

.

Працевлаштування випускників освітньо-наукової програми 105 “Прикладна фізика та наноматеріали”

Випускники аспірантури за освітньо-науковою програмою 105 “Прикладна фізика та наноматеріали” можуть бути працевлаштовані в закладах вищої освіти, наукових організаціях, наукових центрах, високотехнологічних компаніях машинобудівного профілю, підприємствах сектора машинобудівного виробництва та суміжних до матеріалознавства сферах, в інститутах академічного, технологічного та інформаційного сектору.

Важливу увагу також необхідно приділити написанню резюме, рекомендаційному та мотиваційному листам.