Обрати сторінку

Як правильно обирати майбутнє?

Як обрати університет та факультет, на якому здійснюватиметься навчання ?‍??‍?? 

Питання ⁉️ складне, та загальні рекомендації надати можна?.

? Дані незалежних рейтингів ???. 

Хоч це лише бездушні цифри, та за ними часто стоїть праця ✍️ і здобутки ?. Наприклад, в найвідоміший світовий ?рейтинг Times входять лише 6 університетів з України ??, один з яких – https://sumdu.edu.ua/ 

? Ліцензії ?, рівень акредитації та її термін дії ?

Ці дані говорять про наявність права навчати та тривалість цього права. Високі матерії для простих абітурієнтів, однак за запитом ? в Google “реєстр ліцензій на навчання” можна швидко знайти ці дані, і вберегтися від можливого обману ☠️.

? Інфраструктура

Навчання – це складний і витратний процес, що потребує приміщень ?і обладнання ?. Важливі також спортивні споруди ?‍♂️?, їдальні ???, пристойні гуртожитки ??? тощо. 10 хвилин вивчення сайту ?‍? університету дасть майже точне уявлення про наявність всього цього.  

? Увага до наукової роботи ?

Наукова робота ⚗️?? в університеті – маркер інтелектуальної потужності викладачів ?, що навчатимуть. Перше уявлення про рівень науки в університеті може дати місце у списку тут http://scopus.org.ua/. @sumdu_ua, наприклад, має 9️⃣ місце.

? Кадровий склад викладачів

Поважні сивочолі професори ?‍♂️- це надійність і традиції, та для балансу на кафедрах  мають працювати і молоді аспіранти ?‍♂️, і доценти середнього віку ?‍?. Це важливо для якості навчання.

? Взаємодія з роботодавцями ???

Зацікавленість роботодавця у співпраці з університетом є гарантією подальшого працевлаштування ? ?? випускників. Факультет ЕлІТ  https://elit.sumdu.edu.ua/  забезпечує  для СумДУ https://sumdu.edu.ua/ стабільну позицію у ТОП-10 опитування DOU за профільними IT ?спеціальностями.

? Активна громадянська ✊позиція студентів та викладачів

Університетське  середовище виховує багато громадянських чеснот ? та soft skills ? Розвинене студентське самоврядування ??? у СумДУ, активність студентів та викладачів ЕлІТ у становленні професійних спільнот ? регіону є гарним прикладом у цьому.