Обрати сторінку

Підготовка до ЗНО. Поради

Тести 🧾як інструмент 🛠 визначення знань мають особливості, до яких треба бути готовими🧘‍♂️. Розуміння цього додасть балів 📈 у ваш результат, а нерозуміння – відніме 📉.

🔸   Гарний настрій 🤗 та відсутність паніки 😱 – запорука успіху. Часу достатньо, а життя прекрасне ❤️ незалежно від результатів ЗНО 😎.

🔹  Тактика складання тесту проста – забрати максимум і воювати✊ за кожну вірну відповідь з жорстким контролем часу ⏱.

🔸  Для цього треба сприймати весь тест як ціле 💫. Питання, на яких ви «зависаєте» ⚓️, краще залишити на потім, коли залишиться час.

🔹   Чотири 4️⃣ варіанти відповідей – потужна підказка, бо, навіть навмання можна з ймовірністю 25% вгадати, коли не знаєш 🤷‍♂️.

🔸  За статистикою 📊 правильні відповіді в комірках «б» та «в» зустрічаються дещо частіше 😎.

🔹   Правильна 👍 відповідь завжди є . ЗНО – це не той рівень, де трапляються друковані помилки та недопрацьовки 🦽.

🔸  Навіть коли не знаєш 🤷‍♀️ вірної, вміння відсікти неправильні дають додатковий шанс вгадати. Це прекрасно працює на графічних 📝 питаннях.

🔹   Як правило, варіанти відповіді – операції множення ✖️ділення ➗ або додавання ➕віднімання ➖ величин, заданих за умовою. Та трапляються і квадратичні 2️⃣ залежності, будьте уважні. Увага до порядку величин: дуже часто відповідь подається десятковим дробом у довгому записі типу 0,0004 та 0,00004 ☑️

🔸   Часто неправильна відповідь конструюється з правильної за допомогою певних змін. Наприклад, коли окреме твердження у відповіді неправильне 👎 – вона неправильна 👎 уся.  

Набути досвіду легко 🏄‍♀️ – просто пройдіть стандартні пробні тести ЗНО, або дивіться 👀 минулорічні завдання на сайті, наприклад, https://zno.osvita.ua/physics/339/

Вебінар “Секретні поради від СумДУ”

Як правильно вибрати предмети ЗНО 2021