Обрати сторінку

Підготовка до ЗНО. Поради

Тести ?як інструмент ? визначення знань мають особливості, до яких треба бути готовими?‍♂️. Розуміння цього додасть балів ? у ваш результат, а нерозуміння – відніме ?.

?   Гарний настрій ? та відсутність паніки ? – запорука успіху. Часу достатньо, а життя прекрасне ❤️ незалежно від результатів ЗНО ?.

?  Тактика складання тесту проста – забрати максимум і воювати✊ за кожну вірну відповідь з жорстким контролем часу ⏱.

?  Для цього треба сприймати весь тест як ціле ?. Питання, на яких ви «зависаєте» ⚓️, краще залишити на потім, коли залишиться час.

?   Чотири 4️⃣ варіанти відповідей – потужна підказка, бо, навіть навмання можна з ймовірністю 25% вгадати, коли не знаєш ?‍♂️.

?  За статистикою ? правильні відповіді в комірках «б» та «в» зустрічаються дещо частіше ?.

?   Правильна ? відповідь завжди є . ЗНО – це не той рівень, де трапляються друковані помилки та недопрацьовки ?.

?  Навіть коли не знаєш ?‍♀️ вірної, вміння відсікти неправильні дають додатковий шанс вгадати. Це прекрасно працює на графічних ? питаннях.

?   Як правило, варіанти відповіді – операції множення ✖️ділення ➗ або додавання ➕віднімання ➖ величин, заданих за умовою. Та трапляються і квадратичні 2️⃣ залежності, будьте уважні. Увага до порядку величин: дуже часто відповідь подається десятковим дробом у довгому записі типу 0,0004 та 0,00004 ☑️

?   Часто неправильна відповідь конструюється з правильної за допомогою певних змін. Наприклад, коли окреме твердження у відповіді неправильне ? – вона неправильна ? уся.  

Набути досвіду легко ?‍♀️ – просто пройдіть стандартні пробні тести ЗНО, або дивіться ? минулорічні завдання на сайті, наприклад, https://zno.osvita.ua/physics/339/

Вебінар “Секретні поради від СумДУ”

Як правильно вибрати предмети ЗНО 2021