Редактор медіа-контенту Canva: можливості для школи та університету
Canva – один з найбільш популярних онлайн-графічних редакторів, що створений для непрофесіоналів. Його основна перевага у простоті та доступності маси готових компонентів. Тому продуктивність роботи у Canva може бути надзвичайно великою, що надзвичайно важливо для швидкого продукування ілюстрацій до навчального матеріалу. Дане коротке відео висвітлює основні питання: логіка профілю користувача; швидка робота з готовими компонентами: каталог, пошук використання;створення зображень з використанням шаблонів; командна робота у Canva; завантаження фото-та відеоматеріалу зі своїх ресурсів: профілів соцмереж та хмарних сховищ. Навіть якщо ви вперше чуєте про Canva, через пару годин ви вже зможете продукувати ілюстрації до ваших лекцій!
Дані та робота із ними: джерела і елементарна візуалізація
Відкриті дані є нашою новою реальністю і мати елементарні навички працювати з ними наразі повинен мати кожен викладач. Бо що як не дані візуалізувати у ілюстраціях до своїх навчальних матеріалів? Бо саме графіки та діаграми, особливо зроблені власними зусиллями, мають найбільшу переконливість для студентів і учнів. У даному відео пояснюється як саме знаходити дані на прикладі роботи з відкритою базою даних Світового Банку. Також показується як генерувати дані, у тому числі випадкові за допомогою MS Excel та отримувати з них інтерактивні діаграми. В першу чергу відео призначене для слухачів з малим досвідом, однак і просунуті спеціалісти відкриють для себе дещо нове.
Відеоконтент: новий вимір навчально-дидактичного матеріалу. Від теорії до монтажу
Відеоматеріал вже давно став необхідністю для кожної освітньої програми, але досвід викладачів ще й досі критично недостатній для промислового виробництва відео-контенту. Дане відео присвячене азам роботи з відео та показує як з малим досвідом та з обмеженими ресурсами робити повноцінні відеоматеріали для різних навчальних завдань. Демонструються найпростіші прийоми відео-монтажу та елементарні ефекти, які дозволять вважати відео-контент умовно авторським навіть за умови запозичень з інших джерел. Нарізка та зклейка, стоп-кадри, зум та прискорення, зміна аудіотреку, наліпки та робота з текстом – і ваші начальні відео будуть кращими за половину роликів відомих відеоблогерів!
Google Forms як засіб тестування, збору даних та автоматичної генерації документів
Взаємодія з респондентами та інтерактивність наразі не потребує надзусиль з точки зору організації. І Google Forms є прекрасним інструментом, який дає всі необхідні можливості викладачу для створення тестових завдань, фідбек-форм, різноманітних опитувань та інших процедур збирання даних. Дане відео описує практично всі опції та можливості Google Forms: типи питань, налаштування взаємодії із респондентами створення тестів, у т.ч. з відкритими питаннями, збереження та обробка результатів опитувань та тестів. Також відео показує роботу одного з популярних аддонів – Form Publisher для – автоматичної генерації документів за спроектованим шаблоном.
Останні коментарі