Обрати сторінку

Абітурієнтам

Мудрі люди кажуть: ми всі знаходимося в полоні своєї першої освіти. І зараз ця думка лише зросла у ціні, бо світ стрімко змінюється, а твоя успішність у ньому залежить від здатності швидко вдосконалюватися та перенавчатися. Десять-п’ятнадцять років тому надпопулярними були програмісти, що володіли технологією Flash. Зараз дана технологія не використовується взагалі, натомість поціновується знання Java Script та різних фреймворків – готових шаблонів і компонентів. Що буде «модним» завтра – не скаже ніхто, але професори з провідних світових університетів в один голос стверджують: лише класичні дисципліни та фундаментальна підготовка є кращою гарантією успішності сучасного спеціаліста.  

Поділяючи ці глибокі думки, кафедра електроніки, загальної та прикладної фізики запрошує всіх бажаючих на навчання за спеціальностями 014 Середня освіта. Фізика та 171 Електроніка. Коротко про нас

Збалансований набір фундаментальних та прикладних дисциплін.

Цікавий колектив із яскравих та непересічних викладачів.

Людяність, справедливість, відданість справі, добрий гумор.

Вірність витокам, але розуміння трендів сучасності

Широкий спектр закордонних зав’язків як гарантія академічної мобільності студентів

Успішні наукові дослідження як гарантія цікавої наукової кар’єри випускникам

Детальну інформацію про спеціальності можете отримати на сторінках «спеціальності Середня освіта. Фізика» та «спеціальності Електроніка».

Також вас можуть зацікавити інформація на сторінках «Як правильно обирати майбутнє?» та «Підготовка до ЗНО. Поради».