Кафедра ЕЗПФ щиро вітає із початком навчального року першокурсників-бакалаврів освітніх програм «Електронні інформаційні системи» та «Фізика» (куратор – доц. Пасько О.О.)! До зустрічі на заняттях!
![](http://ezpf.elit.sumdu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-14_20-57-36.jpg)
Кафедра ЕЗПФ щиро вітає із початком навчального року першокурсників-бакалаврів освітніх програм «Електронні інформаційні системи» та «Фізика» (куратор – доц. Пасько О.О.)! До зустрічі на заняттях!
Останні коментарі