22 квітня 2022р. для студентів групи ЕПм-12 спеціальності 171 електроніка, що навчаються за освітньо-професійною програмою електронні інформаційні системи (2-го рівня освіти) було проведено відкриту лекцію за темою “Основи проєктування волоконно-оптичних ліній зв’язку”. Лекцію провела зовнішній стейкхолдер член експертної ради роботодавців зі спеціальності електроніка інженер-проєктувальник Танченко О.С.
![](http://ezpf.elit.sumdu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/Tanchenko-1024x496.jpg)
Останні коментарі