27 вересня здобувачі 1 і 2 курсів магістерських програм «Електронні інформаційні системи» спеціальності 171 Електроніка взяли участь у міжфакультетському науковому семінарі “Сучасні проблеми фізики та матеріалознавства”. Доповідач – д.ф.-м.н., професор, завідувач кафедри електроніки та компьютерної техніки Опанасюк А.С., тема доповіді “Експерименти квантової механіки, що змінюють наші уявлення про світ”.
![](http://ezpf.elit.sumdu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-27_20-27-18-1024x507.jpg)
![](http://ezpf.elit.sumdu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-27_20-27-11-1024x510.jpg)
![](http://ezpf.elit.sumdu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-27_20-27-03-1024x511.jpg)
Останні коментарі