За результатами конкурсу СумДУ «Кращі науково-педагогічні працівники СумДУ» проф. Однодворець Лариса Валентинівна стала лауреатом за 2021/2022 навчальний рік. Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!
![](https://ezpf.elit.sumdu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/Наказ_кращий_науково_пед_працівник.jpg)
За результатами конкурсу СумДУ «Кращі науково-педагогічні працівники СумДУ» проф. Однодворець Лариса Валентинівна стала лауреатом за 2021/2022 навчальний рік. Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!
Останні коментарі