Деталі Події

• Date:

Стипендії на стажування в Канаді

Розпочато конкурс на отримання стипендії для проходження стажування в Канаді.

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це можливість пройти 12-тижневе дослідницьке стажування під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін.

Стажування передбачає роботу над науковим проектом. З переліком проектів можна ознайомитись за посиланням: https://globalink.mitacs.ca/#/student/application/projects

Тривалість стажування: з травня по жовтень 2019 року.

Хто може брати участь: студенти 3-го курсу бакалаврату, які вільно володіють англійською або французькою мовами.

Фінансування: надається стипендія на покриття транспортних витрат, витрат на проживання, медичне страхування та інше.

Кінцевий термін подання документів: 19 вересня 2018.

Детальна інформація тут.

За консультаціями звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків (ауд. БІЦ-410, academobility@dir.sumdu.edu.ua, тел. 68-77-84).