23 квітня 2024 року відбулася чергова зустріч викладачів факультету ЕлІТ з працівниками бібліотеки СумДУ в межах круглого столу, яка була присвячена питанням інформаційного забезпечення освітніх програм в частині основної навчальної літератури та подальшої співпраці. Присутніми були декан факультету Юрій ВОЛК, завідувачі кафедр, директорка Бібліотеки СумДУ Ольга КРИЦЬКА, завідувачка відділу комплектування та наукової обробки документів, предметний бібліотекар та комунікатор із факультетом ЕлІТ Ольга ЧЕРЕВКО.
У ході зустрічі Ольга КРИЦЬКА висвітлила такі теми:

• – інформаційне забезпечення навчального процесу відповідно до Методики визначення рейтингу СумДУ;
  • – аналіз книгозабезпеченості дисциплін факультету ЕлІТ;
  • – роль бібліотеки і кафедри в навчально-методичному забезпеченні освітніх програм;
  • – пошук різнопланових джерел інформації для навчальних потреб здобувачів.