Деталі Події

З 17 до 19 квітня 2019 р. на базі Сумського державного університету буде проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Електроніка». Запрошуємо студентів вказаної спеціальності взяти участь у її роботі. Згідно з наказом №1313 вд 28.11.2018 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» на базі Сумського державного університету в період з 17 до 19 квітня 2019 р. буде проведено ІІ етап олімпіади зі спеціальності «Електроніка». Запрошуємо студентів навчальних закладів взяти участь у роботі. Норма представництва – до 3-х учасників у одній команді. Порядок проведення: 17 квітня – день заїзду (реєстрація учасників та поселення); 18 квітня – конкурсний день; 19 квітня – оголошення результатів, апеляція, підбиття підсумків та закриття олімпіади, від’їзд учасників. Оргкомітет просить до 01 березня 2019 р. підтвердити згоду на участь студентів Вашого університету у ІІ етапі Олімпіади та направити заповнену, затверджену і скріплену печаткою анкету учасника ІІ етапу олімпіади на адресу: Сумський державний університет, вул. Римського-Корсакова, 2, м. Суми, 40007, Оргкомітет олімпіади зі спеціальності «Електроніка» та електронну копію на е-mail: olimp.electronika@elit.sumdu.edu.ua. За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном (095)446-58-92 до відповідального секретаря Пасько Ольги Олександрівни.
Учасники ІІ етапу Олімпіади повинні мати при собі студентський квиток та паспорт для підтвердження їх особи.
Детальна інформація.
З повагою, організаційний комітет