Робоча програма навчальної дисципліни

Підручники, посібники, опорні конспекти лекцій:

1. Кобушкін О.П. Атомна фізика. – Київ : НТУУ «КПІ», 2018. – 269с.
  2. Білинський І. Теорія ядра та процеси в ньому. Фізика атомного ядра: навч. посіб. – Дрогобич : Видавничий відділ ДДПУ ім. І. Франка, 2021. – 75 c.

Методичні вказівки для проведення практичних, семінарських та лабораторних занять:

1. Саєнко О.В., Іванко В.В. Практичні заняття з «Загальної фізики». Атомна і ядерна фізика : навч. посіб. для підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 014 Середня освіта, предметною спеціалізацією 014.08 Середня освіта (Фізика). – Полтава : ПНПУ ім. В.Г. Короленка, 2018. – 120 с.
  2. Кадченко В.М. Лабораторні роботи з загальної фізики : атомна і ядерна фізика : навч. посіб. для студ. ф.-м. фак. – Кривий Ріг : Криворізький державний педагогічний університет, 2018. – 87 с.
  3. Вивчення закону зміщення Віна для теплового випромінювання : методичні вказівки до виконання лабораторної роботи // А. М. Вітренко. – Суми : 2020
  4. Дослідження зовнішнього фотоефекту : методичні вказівки до виконання лабораторної роботи // А. М. Вітренко. – Суми : 2020
  5. Лабораторна робота 4 “Дослідження видимого спектра атомарного водню” // Кафедра ЕЗПФ СумДУ.
  6. Лабораторна робота 2 “Визначення лінійного коефiцiента поглинання радіоактивного випромінювання” // Кафедра ЕЗПФ СумДУ.

Ресурси /платформи для дистанційного/ змішаного навчання:

Завдання до іспиту