27 вересня 2021 року на черговому засіданні кафедри відбулося звітування аспірантів 1-го – 3-го року підготовки про результати виконання індивідуальних планів. У своїх доповідях аспіранти зупинились окремо на виконанні навчального та наукового плану. Навчальний план кожним аспірантом виконаний в повному обсязі, успішно прослухані і вчасно здані велика кількість навчальних дисциплін, серед яких – «Нанотехнології та наноматеріали», «Методика підготовки наукових праць», «Англійська мова академічного спрямування» тощо. Наукова робота також виконується згідно плану, більшістю аспірантами були опубліковані статті у фахових журналах та журналах, що індексуються БД Scopus та/або Web of Scsence Core Collection, а результати апробовані на міжнародних наукових конференціях (наприклад, «2021 IEEE 11th International Conference «Nanomaterials: Applications & Properties»).
Микола Васюхно, Максим Москаленко, Нікіта Петренко, Владислав Клочок, Максим Павлюк та Руслан Петренко також протягом звітного року пройшли онлайн курси та тренінгові навчання на платформах EdEra, Coursera та від ІТ-компаній з отриманням відповідних сертифікатифікатів.
У цілому стан підготовки аспірантів, як зазначив завідувач кафедри ЕЗПФ Іван Проценко є задовільним; було прийнято рішення атестувати кожного аспіранта за попередній рік підготовки.