10 червня 2021 р. відбулось нагородження переможців «ЕліТ-ного онлайн-брейн-рингу» 2021 з фізики та електроніки, який  проводився кафедрою електроніки, загальної та прикладної фізики факультету електроніки та інформаційних технологій Сумського державного університету.

Вітаємо ще раз переможців «ЕліТ-ного онлайн-брейн-рингу» 2021 з фізики та електроніки, якими стали  Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 м. Суми, Сумської області – 1 місце, Державний навчальний заклад «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» – 2 місце, Великобобрицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Верхньосироватської сільської ради Сумської області – 3 місце, бажаємо подальших успіхів у навчанні та чекаємо їх на навчання на факультеті електроніки та інформаційних технологій СумДУ.

На фото: Команда переможців КУ СМШ І-ІІІ ступенів №17 м. Суми у складі Денисенко Андрія, Денисенко Михайла, Хочина Дениса, Чубура Сергія та Чупруна Тимофія з вчителем фізики Беденко Т.В.