24 червня 2021 р. старшим викладачем кафедри електроніки, загальної та прикладної фізики, гарантом ОП “середня освіта (Фізика)”Пасько О.О. взято участь  в онлайн-семінарі “Ресурси “Perimeter Institute” для вчителів середніх шкіл”.

Спікерами семінару стали Дейв Фіш, викладач інституту “Perimeter” в Канаді та Майкл Грегорі, координатор наукових програм для учнів з особливими здібностями двомовної школи в Парижі. У ході вебінару було презентовано напрями досліджень інституту “Perimeter”, зокрема, спікери продемонстрували розроблені інститутом ресурси з фізики, які вчитель фізики може використовувати у навчальному процесі. Їх можна безкоштовно завантажити чотирма мовами з ресурсного центру в Інтернеті.