14-15 травня 2020 року на базі кафедри електроніки, загальної та прикладної фізики була проведена Х Науково-методична конференція «Шляхи удосконалення поза аудиторної роботи студентів». Для участі в роботі конференції було заявлено 40 доповідей, підготовлених науковцями, викладачами, аспірантами та співробітниками Сумського державного університету, Сумського державного педагогічного університету, Сумського національного аграрного університету, Конотопського інституту Сумського державного університету, спеціалізованих навчальних закладів м. Сум та Сумської області. Тематика доповідей була присвячена питанням організації науково-дослідної роботи студентів, науково-методичних аспектів викладання навчальних дисциплін, особливостей  самостійної  роботи  студентів  при  вивченні навчальних дисциплін природничого, медичного і технологічного циклів, психолого-педагогічним аспектам і методам позааудиторної роботи. Не дивлячись на дистанційний режим роботи, конференція пройшла успішно і плідно.