Дві освітні програми зі спеціальностей кафедри цього року пройшли акредитацію і отримали високі оцінки. Так, освітньо-наукову програму «Прикладна фізика та наноматеріали» зі спеціальності 105 Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти акредитувало з визначенням «зразкова». Сертифікат про акредитацію отримала й освітньо-професійна програма «Середня освіта (Фізика)» зі спеціальності 014, при цьому освітнє середовище та матеріальні ресурси були відзначені галузевою експертною радою на найвищому рівні відповідності – «А». Відповідність за іншими критеріями експерти оцінили на рівні «В». Щира подяка за результативну роботу колективу викладачів кафедри, які долучилися до підготовки програм, а особливо гарантам освітніх програм – д.ф.-м.н., професору Проценку Івану Юхимовичу та к.п.н., доценту Пасько Ользі Олександрівні.