Викладач кафедри, доцент Юрій Шабельник з 6 по 14 листопада 2023 р. пройшов короткострокове стажування у формі підвищення кваліфікації за програмою Erasmus+, KA1, “Learning Mobility of Individuals – Staff mobility for teaching and training activities between programme and partner countries” у Словацькому технологічному університеті Братислави (м. Трнава, Словацька Республіка). Шабельник Ю. ознайомився із зарубіжним досвідом використання сучасного наукового обладнання в навчальному процесі, новими методами навчання, які забезпечують високий рівень викладання технічних дисциплін та методами організації науково-інноваційної роботи на факультеті матеріалознавства та технологій. Про майбутні плани та спільні проєкти поговорив на спільній зустрічі із заступником декана з міжнародних зв’язків, доктором Ладиславом Моровичем та заступником декана з навчальної роботи, доктором Дагмар Бабчановою.