Підбито підсумки “ЕлІТного онлайн брейн-рингу” з фізики та електроніки, що був організований для команд учнів 7-11 класів кафедрою електроніки, загальної та прикладної фізики факультету електроніки та інформаційних технологій Сумського державного університету.
Раді оголосити результати заходу!

І місце – команда КУ Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17, м. Суми, Сумської області у складі Денисенка Андрія, Денисенка Михайла, Хочина Дениса, Чубура Сергія, Чупруна Тимофія.

ІІ місце – команда  Державного навчального закладу «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» у складі Меньшикова Данила, Короля Едуарда, Кривця Олександра.
ІІІ місце – команда Великобобрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Верхньосироватської сільської ради Сумської області у складі Лопатченко Аліни, Нелін Діани, Лахіної Аліни.
Щиро вітаємо наших переможців та їх наставників!
Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, впевненості та нових перемог!