28 січня відбулася настановча онлайн-конференція з педагогічної практики для студентів спеціальності 014 Середня освіта (фізика).

Керівник практики та гарант освітньої програми «Середня освіта (Фізика)» Пасько О.О. сформулювала мету педагогічної практики для здобувачів освіти та поставила перед ними завдання. Студенти отримали інструкції щодо оформлення звітної документації та практичні поради щодо організації своєї педагогічної діяльності під час практики.
У конференції взяли участь завідувач кафедри електроніки, загальної та прикладної фізики проф. Проценко І.Ю. та методист з фізики та астрономії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку СОІППО Карпуша В.М., які надали практикантам цінні настанови.

Бажаємо практикантам плідної та цікавої роботи, високих результатів та успіхів у проходженні їх першої педагогічної практики!