Обрати сторінку

28 січня відбулася настановча онлайн-конференція з педагогічної практики для студентів спеціальності 014 Середня освіта (фізика).

Керівник практики та гарант освітньої програми Пасько О.О. сформулювала мету педагогічної практики для студентів та поставила перед ними завдання. Студенти отримали інструкції щодо оформлення звітної документації та практичні поради щодо організації своєї педагогічної діяльності під час практики.

У конференції взяла участь член експертної ради роботодавців, методист з фізики та астрономії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку СОІППО Карпуша В.М. Окрім слушних порад щодо організації практичної діяльності майбутніх вчителів фізики, Валентина Михайлівна ознайомила практикантів з особливостями формування в учнів специфічних навичок використання цифрових вимірювальних пристроїв у фізичному експерименті та обробки результатів експериментальних досліджень.

Бажаємо практикантам плідної та цікавої роботи, високих результатів та успіхів у проходженні їх першої педагогічної практики!