22 грудня 2020 р. відбулася онлайн-лекція з методики навчання фізики для студентів 3-го курсу спеціальності 014 Середня освіта (Фізика) за участі члена експертної ради роботодавців, методиста з фізики та астрономії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку СОІППО Карпуші В.М. на тему «Використання мобільних технологій у навчанні фізики учнів закладів загальної середньої освіти».

Проблематика лекції розкривала шляхи використання мобільних технологій на уроках фізики. В зв’язку з розвитком сучасних технологій тематика лекції була актуальною для студентів, як майбутніх висококваліфікованих спеціалістів.

Студенти із зацікавленістю прийняли активну участь в обговоренні аспектів використання мобільних технологій в освіті і актуальних проблемах їх впровадження в освітній процес.