14 червня 2021 року відбувся черговий онлайн-вебінар кафедри електроніки, загальної та прикладної фізики на тему «Залізо-ітрієвий гранат: шлях до квантової межі». Спікером став д-р наук Дмитро Божко (кафедра фізики та енергетики, Університет Колорадо в Колорадо-Спрінгс, Сполучені Штати Америки).

Коло наукових інтересів пана Дмитра пов’язане із питаннями фундаментальної та прикладної фізики. Насамперед, це квантова магноніка, спінтроніка, магнон-фононна взаємодія, гібридні електромагнітні системи, нелінійна фізика.

У своїй доповіді Дмитро Божко зупинився на проблематиці дослідження магнітних властивостей структур на основі залізо-ітрієвого гранату та застосування їх при побудові сучасних квантових комп’ютерів.

З матеріалами доповіді можна ознайомитися за посиланням.

У заході взяли участь також і студенти та аспіранти спеціальностей 014.08 – Середня освіта. Фізика, 171 – Електроніка та 105 – Прикладна фізика та наноматеріали.