Студентка спеціальності 171 Електроніка Холоденко Анна взяла участь у літній школі та Міжнародному семінарі “MagIC+ Magnetism, Interactions and Complexity: innovative ideas on spin wave dynamics and transport properties in low-dimensional materials” (“Магнетизм, взаємодії та комплексність: інноваційні ідеї щодо динаміки спінових хвиль та транспортних властивостей у низькорозмірних матеріалах”), що відбувався у Бедлево (біля Познані, Польща) з 24 по 28 липня 2023 р.

Семінар MagIC+ проходив в рамках “Європейської конференції з фізики магнетизму 2023 (PM’23)”, що організовувалася факультетом фізики Університету ім. Адама Міцкевича (Познань, Польща) та Інститутом молекулярної фізики Польської академії наук у Познані.