04 березня 2021 року у спеціалізованій вченій раді К 55.250.01 при Інституті прикладної фізики НАНУ, м. Суми відбувся успішний захист кандидатської дисертації «Статистичні властивості систем феромагнітних наночастинок з вмороженими магнітними моментами».
Здобувач: Рева Владислав Валерійович, мнс НДЧ кафедри
Керівник: Лютий Тарас Володимирович, доцент кафедри
Робота присвячена актуальним та цікавим проблемі відгуку феромагнітної рідини на зовнішні магнітні поля. Врахування ж теплових флуктуацій та дипольної взаємодії робить розв’язок проблеми справді світовим результатом, а практичний інтерес пов’язаний із застосуванням ферорідин у біомедицині для новітніх терапевтичних методів, у біосенсорах, прецезійних сепараторах тощо.
Високий рівень дисертаційної роботи підтверджується, зокрема, публікаціями. Так, три статті видані у провідному журналі Американського фізичного товариства (APS), який називається Physical Review E.
Захист відбувся режимі онлайн, але в залі засідань з дотриманням застережних заходів окрім голови, секретаря ради та здобувача були присутні деякі члени спецради, науковий керівник та співробітники інституту.
Щиро вітаємо здобувача та керівника із успішним захистом та бажаємо подальших наукових звершень!