23 грудня 2021 року аспіранти кафедри електроніки, загальної та прикладної фізики Олександр БЕЗДІДЬКО (науковий керівник – д.ф.-м.н., проф. Шкурдода Ю.О.) і Денис ШУЛЯРЕНКО (науковий керівник – к.ф.-м.н., доц. Пазуха І.М.) успішно захистили дисертації докторів філософії за спеціальністю 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» на засіданні разових спеціалізованих вчених рад ДФ 55.051.026 СумДУ (голова ради – д.ф.-м.н., проф. Лисенко О.В.). і ДФ 55.051.027 СумДУ (голова – д.ф.-м.н., проф. Опанасюк А.С.). Кафедра щиро вітає здобувачів та їх наукових керівників з успішним захистом та бажає нових досягнень в науковій діяльності!
![](http://ezpf.elit.sumdu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/Фото-захист-1-1024x651.jpg)
![](http://ezpf.elit.sumdu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/Фото-захист-2-1024x830.jpg)
![](http://ezpf.elit.sumdu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/Фото-захист-3.jpg)
Останні коментарі