28 жовтня 2021 р. о 15:00 відбулася зустріч із роботодавцями-стейкхолдерами та аспірантами кафедри ЕЗПФ. Співробітник Інституту прикладної фізики НАН України (м. Суми, Україна), старший науковий співробітник Сергій Данильченко та професор Інституту фізики Університету ім. Гутенберга (м. Майнц, Німеччина) Сергій Непийко познайомили аспірантів з проєктами, основними напрямами та специфікою роботи наукових груп, в яких вони працюють. Окремо учені зупинились на питанні вимог та правил, які діють в наукових установах Академії наук України та у європейських країнах.

До обговорення також долучилися керівники аспірантів та викладачі кафедри ЕЗПФ.

Даний захід був організований з використанням сучасних комунікаційних засобів і тривав близько півтори години. Аспіранти активно долучилися до обговорення та розповіли про свою наукову роботу та очікування від навчання в аспірантурі.