27 травня 2021 року студенти та доктори філософії спеціальностей 014.08 Середня освіта. Фізика, 171 Електроніка, 105 Прикладна фізика та наноматеріали відвідали відкриту лекцію на тему «Від відкриття нових (нано)матеріалів до передових технологій або пригоди українця в Америці» одного з найцитованішого та найбільш відомого ученого-українця, науковця у галузі матеріалознавства та нанотехнологій, доктора технічних наук, професора, директора Інституту наноматеріалів Університету Дрекселя (м. Філадельфія, США) Юрія Гогоці. Він є першовідкривачем класу двовимірних неорганічних сполук – максенів (MXenes). Захід відбувся у гібридному форматі з дотриманням усіх протиепідеміологічних заходів. Частина студентів змогла поспілкуватися із вченим «вживу», а інші учасники – долучилися до лекції в режимі онлайн. Розповідь Юрія Гогоці про його наукові дослідження та історії із особистого життя викликали бурхливе обговорення як в залі так і серед онлайн-аудиторії.