Результати ІІ туру Всеукраїнської олімпіади із спеціальності “Електроніка”,

що проходила 17-19 квітня 2018 р.

на базі Сумського державного університету

№ п/п

ПІБ учасника

Назва вищого закладу освіти учасника

Сума балів

(максимально 100 балів)

1

2

3

4

1

Бабій Олександр Петрович

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

12

2

Білоус Микита Вячеславович

Донецький національний технічний університет

17

3

Бутурлімова Вікторія Ігорівна

Донецький національний технічний університет

7

4

Галушка Євген Олегович

Національний університет «Львівська політехніка»

22

5

Голюк Олег Сергійович

Національний  технічний університет “Харківський політехнічний інститут”

61

6

Димерець Андрій Віталійович

Чернігівський національний технологічний університет

31

7

Євдокименко Владислав Юрійович

Сумський державний університет

82

8

Животівський Степан Миколайович

Вінницький національний технічний університет

18

9

Зінченко Владислав В’ячеславович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

10

10

Коваленко Олег Віталійович

Сумський державний університет

30

11

Колесник Олександр Андрійович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

3

12

Кравцов Сергій Віталійович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

0

13

Красносєльський Віталій Валерійович

Вінницький національний технічний університет

34

14

Кучерепа Назарій Ігорович

Національний університет «Львівська політехніка»

22

15

Лебедєв Владислав Андрійович

Донецький національний технічний університет

0

16

Лосєв Микита Вадимович

Національний  технічний університет “Харківський політехнічний інститут”

12

17

Марич Юрій Васильович

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

70

1

2

3

4

18

Матюшкін Олександр Олександрович

Чернігівський національний технологічний університет

22

19

Мудрак Владислав Русланович

Одеський національний політехнічний університет

9

20

Недосєков Кирило Михайлович

Сумський державний університет

47

21

Олексенко Ірина Сергіївна

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

14

22

Сегеда Олексій Русланович

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

21

23

Собянін Ігор Володимирович

Одеський національний політехнічний університет

15

24

Старченко Євгеній Сергійович

Одеський національний політехнічний університет

21

25

Сумченко Євгеній Васильович

Вінницький національний технічний університет

11

26

Федін Ігор Сергійович

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

10

27

Ходаков Костянтин Анатолійович

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

19

28

Чарнош Мар’яна Ярославівна

Національний університет «Львівська політехніка»

18

29

Чижиков Ярослав Олегович

Національний  технічний університет “Харківський політехнічний інститут”

20

30

Шведюк Іван Михайлович

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

12

31

Шишов Олександр Миколайович

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

18

32

Яценко Сергій Ігорович

Чернігівський національний технологічний університет

11