Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Електроніка», що проходила 17-19 квітня 2019 року на базі Сумського державного університету

 

 №

п/п

ПІБ Назва ВНЗ Завдання Сума балів
№1 №2 №3 №4 №5
1

Макоєдов

Максим Сергійович

Сумський державний університет 15 19 19 18 10 81
2

Адаменко

Євгеній Ігорович

Харківський національний університет радіоелектроніки 7 18 19 20 6 70
3

Романенко

Олександр Олександрович

Харківський національний університет радіоелектроніки 5 19 20 16 0 60
4

Євдокименко

Владислав Юрійович

Сумський державний університет 4 18 18 0 3 43
5

Маслов

Микита Олександрович

Харківський національний університет радіоелектроніки 1 8 15 5 10 39
6

Москаленко

Максим Михайлович

Сумський державний університет 4 6 19 2 5 36
7

Шкапа

Антон Сергійович

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 4 0 12 10 5 31
8

Марич

Юрій Васильович

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 5 9 16 0 0 30
9

Чабіна

Олексій Андрійович

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 2 6 4 10 5 27
10

Тирса

Ілля Андрійович

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара 3 4 3 5 7 22
11

Майстренко

Тетяна Сергіївна

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» 1 7 0 7 0 15
12

Голдобін

Сергій Миколайович

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» 1 6 0 4 0 11
13

Савельєв

Владислав Володимирович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля м. Сєверодонецьк 2 3 2 1 0 8
14

Мальцев

Станіслав Євгенійович

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара 1 0 0 0 4 5
15

Веклич

Антон Васильович

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара 1 0 0 2 2 5
16

Зінченко

Владислав Вячеславович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля м. Сєверодонецьк 1 0 0 0 2 3
17

Душко

Вадим Анатолійович

Луцький національний технічний університет 2 0 0 0 0 2
18

Чмирук

Роман Русланович

Луцький національний технічний університет 0 0 0 0 0 0
19

Васильченко

Руслана Геннадіївна

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» 0 0 0 0 0 0
20

Бєлов

Родіон Євгенович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля м. Сєверодонецьк 0 0 0 0 0 0