16 травня 2018 року в Сумському державному університеті пройшло свято до Дня науки. Науковці, викладачі, студенти СумДУ продемонстрували широкий спектр науковий розробок, досягнень і здобутків вишу, а школярі й громадськість міста познайомилися з багатим культурно-мистецьким та спортивним життям університету.

Площа була заповнена наметами навчально-наукових інститутів, факультетів і структурних підрозділів, на вітрові майоріли яскраві стяги різних країн: студентство СумДУ – це інтернаціональна спільнота, яка того дня стала ще більш дружною й міцною.

Від факультету електроніки та інформаційних технологій були представлені сучасні електронні розробки та прилади: пристрій для вимірювання алкоголю в диханні людини, 3D-принтер, павук-робот, біомедичний пристрій для вимірювання тиску, пульсу та кисню в крові, апарат Тесла. Також були представлені голограми, що виготовляються за допомогою лазера, який формує об’ємне зображення, що надзвичайно схоже на реальне.

Працівники кафедри електроніки, загальної та прикладної фізики щиро вітають всіх з наступаючим днем Науки та запрошують на навчання за спеціальністю «Електроніка» освітня програма «Електронні інформаційні системи» та спеціальністю «Середня освіта. Фізика».