IX Науково-методична конференція “Шляхи вдосконалення позааудиторної роботи студентів”

Запрошуємо вас взяти участь у роботі IX Науково-методичної конференції «Шляхи вдосконалення позааудиторної роботи студентів», яка відбудеться  17 – 18 травня 2018 року на кафедрі електроніки, загальної та прикладної фізики факультету електроніки та інформаційних технологій Сумського державного університету.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Багатоступенева система організації науково-дослідної роботи студентів.
  2. Методика викладання навчальних дисциплін.
  3. Особливості самостійної роботи студентів при вивченні дисциплін гуманітарного, природничого і технологічного циклів.
  4. Методи контролю успішності.
  5. Психолого-педагогічні аспекти і методи удосконалення позааудиторної роботи.
  6. Методи організації і проведення практики.

Термін подання реєстраційної форми і тез доповідей –  01.05.2018 року

Тези доповідей та реєстраційна форма повинні бути оформлені згідно шаблону. З умовами участі у конференції можна ознайомитись за посиланням.

Посвідчення про реєстрацію заходу № 718.

До участі в обговоренні проблем визначеної тематики запрошуються науковці та всі зацікавлені особи.

Чекаємо на Вас та на Ваші матеріали.

Контактна інформація:

вул.Римського-Корсакова, 2,

кафедра електроніки, загальної та прикладної фізики, центральний корпус, ауд.Ц325,

Сумський державний університет,

м.Суми, 40007, Україна