5-9 лютого 2018 р. на факультеті електроніки та інформаційних технологій проходила вже традиційна науково-технічна конференція «Фізика, Електроніка, Електротехніка :: 2018». У конференції беруть участь, в першу чергу, молоді науковці, аспіранти та студенти з різних міст України (Суми,  Київ, Харків, Черкаси, Чернівці, Миколаїв, Бердянськ). В рамках конференції працювали шість тематичних секцій, три з яких – на кафедрі електроніки, загальної та прикладної фізики. 7 лютого 2018 р. відбулось засідання секцій «Матеріалознавство, мікро- та наноелектроніка» та «Електронне приладобудування», на яких було заслухано доповіді, що стосувались різних аспектів дослідження та властивостей тонкоплівкових матеріалів, створення приладів на основі плівкових сенсорів, перспектив впровадження сучасних технологій у виробництво. А 8 лютого свої доповіді представили аспіранти та студенти на секції «Фізика та методика викладання фізики». Найбільше уваги було приділено питанням загальної та теоретичної фізики.

По результатам роботи кожної із секцій були визначені кращі доповіді. Так, на секції «Матеріалознавство, мікро- та наноелектроніка» були нагороджені грамотами та цінними призами аспірант 3-го року підготовки Логвинов А.М. (диплом І-го ступеня), інженер кафедри ЕЗПФ Подуремне Д.В. (диплом ІІ-го ступеня) та аспірант 1-го року навчання Бездідько О.В. (диплом ІІІ-го ступеня). Кращими на секції «Електронне приладобудування» стали: аспірантка 1-го року підготовки Шумакова М.О. (диплом І-го ступеня), дипломи ІІ-го ступеня отримали аспірант 1-го року навчання Шуляренко Д.О. та студент гр. ЕП.м-61 Овруцький А.С., дипломом ІІІ-го ступеня був нагороджений Приходько В.В., студент гр. ЕП.м.н-71. Серед доповідачів секції «Фізика та методика викладання фізики» були відзначені студенти групи ЕП.м-61 Щоткін В.В., Крекшин Д.М. та Богопольський В.М.

З Матеріалами конференції можна ознайомитись на сайті elitconf.sumdu.edu.ua.