Деталі Події

• Date:

Національна стипендіальна програма Словацької Республіки (НСП) підтримує навчальні, викладацькі, наукові / художні стажування у ВНЗ і науково-дослідних організаціях. Програма підтримує двосторонню мобільність: як іноземних стіпендіантів у Словаччину, так і мобільність словацьких стіпендіантів поза Словаччини. Програма надає стипендіі для покриття витрат на проживання під час стажування та дотації для оплати дорожніх витрат (в разі претендентів зі Словаччини це стосується всіх категорій; в разі претендентів з-за кордону це стосується тільки студентів і аспірантів).

Хто може претендувати на стипендію

На стипендію в рамках програми Словацької Республіки можуть претендувати:

А) студенти, які є студентами закладів вищої освіти поза Словаччини;

є студентами другого ступеня вищої освіти (магістратури) або студентами, які під час подачі заявки вже закінчили як мінімум 2,5 року свого вищої освіти по цій самій спеціальності / програмі навчання;

Тривалість стажування (категорія студент): 1 – 2 семестри або 1 – 3 триместру, якщо навчальний рік ділиться на триместри.

Б) аспіранти, яких вища освіта або науково-дослідна підготовка проходить поза Словаччини.

Тривалість стажування (категорія аспірант): 1 – 10 місяців.

В) викладачі ЗВО, наукові співробітники, включаючи працівників в сфері мистецтва з-за кордону, які запрошені на викладацьку / науково-дослідну / художнє стажування певною організацією, що має право виконувати науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи (НДДКР), які не є комерційною організаціею і розташована в Словаччині.

Тривалість стажування (категорія викладач ВНЗ, науковий співробітник, працівник у сфері мистецтва): 1 – 10 місяців.

Більш детальна інформація за адресою https://www.stipendia.sk/ru/