Деталі Події

• Date:

Стипендії на проведення досліджень в університетах США Fulbright Research and Development Program

Відкрито конкурс на отримання стипендії на проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Категорії учасників: особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Умови гранту: щомісячна стипендія, додаткові кошти для придбання професійної літератури,

медичне страхування, квиток в обидва боки.

Кінцевий термін подання документів: 1 листопада 2018.

Більше інформації про програму:  http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/35/faculty.html

За консультаціями щодо участі звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків (ауд. БІЦ-410, academobility@dir.sumdu.edu.ua, тел. 68-77-84).